فال چوب کبریت

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای آشکار کردن آنچه در آینده برای شما در نظر گرفته شده، فال‌گیری با استفاده از کبریت‌های ساده است.

فال با کبریت برای اطلاع از آینده روابط شما با یک فرد خاص استفاده می شود. ساده ترین روش برای فال با کبریت استفاده از 2 کبریت خشک است.

یکی از مسابقات نماد شما است و دیگری – شخصی که به شما علاقه دارد. کبریت ها را با فاصله کمی از هم قرار دهید و آنها را روشن کنید. هنگامی که آنها سوختند، بررسی کنید تا موقعیت آنها را نسبت به یکدیگر ببینید.

اگر مسابقه ای که نماد فردی است که برای شما مهم است به سمت مسابقه شما نشانه رفته است، به این معنی است که شما دو نفر آینده ای با هم دارید.

اگر هر دو مسابقه بالا رفت، این نشانه آن است که روابط شما فقط می تواند مانند روابط دوستان باشد. اگر مسابقه طرف مقابل در جهت مخالف باشد، به این معنی است که هیچ شانسی برای شما وجود ندارد که به این زودی چیزی بین خود داشته باشید.

شما همچنین می توانید با استفاده از کبریت و آب خدایی کنید. این کار هر روز هفته به جز یکشنبه انجام می شود. هر زمان که تصمیم گرفتید با استفاده از کبریت خدایی کنید، نباید این موضوع را به کسی بگویید. شما باید در منطقه ای که می خواهید به آینده نگاه کنید، تنها باشید

به یک کاسه یا فنجان آب نیاز دارید. بگذارید آب نیم ساعت در آن بنشیند و سپس در ذهن خود سؤالی را مطرح کنید که مربوط به روابط شما با یک فرد خاص است.

بعد از اینکه سوال خود را پرسیدید، یکی از کبریت ها را در آب بیندازید. یک بار دیگر سوال را در سر خود بپرسید و سپس ظرف را با آب بگذارید تا به مدت 24 ساعت در یک نقطه بماند.

بعد از گذشت زمان، نگاهی بیندازید و ببینید که سر مسابقه به کدام سمت اشاره می کند. اگر به سمت شرق باشد، پاسخ سوال شما مثبت است.

اگر به سمت غرب باشد، هیچ شانسی برای یک نتیجه خوب وجود ندارد. اگر به سمت شمال باشد، سوال شما در عرض نیم سال پاسخ خواهد داشت. اگر به سمت جنوب باشد، در مسیر درستی هستید و به زودی با خبرهای خوب خوشحال خواهید شد.

اگر نتیجه مورد پسند شما نیست، می توانید این مراسم را تکرار کنید ، اما زودتر از 30 روز از آن زمان. و اگر نتیجۀ فال تو را خوشحال کرده است، اگر می خواهی که محقق شود، آن را به کسی نگو.

 

در این میان فال چوب کبریت یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین نوع فال در میان افراد است . ما در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش فال چوب کبریت و فال چوب کبریت روزانه آشنا کنیم.

یکی از بهترین و پرطرفدارترین فال ابجد،گرفتن فال به وسیله چوب کبریت است.

فال کلمه ای است عربی که معانی گوناگون و گسترده ای دارد، ازجمله بخت، اقبال ،طالع و پیش بینی آینده و حال می باشد .از زمان های قدیم فال در میان جوامع بشری رواج داشته و قدمت آن را به دانیال نبی و امام جعفر صادق(ع) نسبت داده اند.

 فال های گوناگون و محبوبی درمیان مردم وجود دارد از جمله، فال قهوه ،تاروت ، چوب کبریت و غیره…

چطوری فال چوب کبریت بگیرم

یک قطعه چوب که مکعبی است را انتخاب نموده و بر روی چهار طرف از شش وجه آن حروف الف ، ب، ج، د را می نویسیم.نام دیگر فال چوب کبریت فال ابجد است.

چشمان خود را بسته با تمرکز کافی در مورد کار خود نیت کرده و سپس قطعه چوب مربوطه را بر روی دست چرخانده و بر روی زمین بی اندازید.

حرفی که در وجه بالای چوب آمده است را یادداشت کنید این کار را سه بار متوالی انجام دهید و حروف بدست آمده را به ترتیب از راست به چپ بنویسید.

تفسیر فال چوب کبریت

اگر(آ د ب) آید

 نشان دهنده طالع بلند و بخت پیروز شما می باشد و نوید برآورده شدن خواسته های قلبی شما را به همراه می آورد.

این فال به شما می گوید روزگار سختی شما به پایان رسیده است و دوران خوشی آغاز خواهد شد.

اگر مسافری در راه دارید به زودی خبر سلامتی او را خواهید شنید و خبری از او دریافت خواهید کرد. در روزهای آینده اتفاقی برای شما می افتد که بسیار مفید و پرسود خواهد بود.

اگر(آ ب د) آید

این فال به شما می گوید که مشکل و سختی در پیش رو خواهید داشت که  فرد بزرگی برای حل این مشکل پیش قدم خواهد شد‌. با دوستانتان صمیمی تر خواهید شد و سفری در پیش دارید که اگر به قصد معامله یا ازدواج است برای شما میمون و مبارک خواهد بود.

اگر سال ها در انتظار فرزندی هستید به شما خبر آمدن نوزادی خوش قدم داده می شود. در نمازهای خود سستی نکنید تا در کارهای خود موفق و مؤید باشید.

اگر(آ ب ب) آید

این فال به شما می گوید که از اندیشه ای که در سر دارید اجتناب کنید و برای گشایش در کارهایتان صبر پیشه کنید و از خواسته های بی فایده و نامناسب بپرهیزید و به خداوند متعال توکل نمایید و به شما پیشنهاد می دهد که از تملق گویی دوری گزینید.

اگر(آ ب ج) آید

این فال به شما می گوید که در مدت زمانی کوتاه به خواسته هایتان خواهید رسید و از شر نا پلیدی و غم دور خواهید شد.

این فال به شما توصیه می کند تا از افراد بدخواه و غیبت گو دوری نمایید و با امید و پشتکار به کارهای خود ادامه دهید و در همه مراحل از یاد و نام خدا غافل نشوید‌.

اگر(آ د آ) آید

نشان دهنده طالع خوب و بلند و خوش اقبال و آینده روشن شماست.

ناراحتی و گرفتاری به زودی از شما دور خواهد شد و همای سعادت و خوشبختی بر روی شانه شما خواهد نشست. افرادی که قصد صدمه رساندن به شما را دارند دچار غم و اندوه می شوند و شما از شر آنان حفظ خواهید شد.

اگر کاری یا مالی را از دست داده اید غم میخورید زیرا برای شما سود و منفعتی در راه است. رابطه شما با همسرتان رو به بهبودی خواهد رفت و از جانب همکار خود راحتی به شما خواهد رسید.

این فال به شما توصیه می کند که اگر قصد انجام خرید یا معامله ای دارید از جانب این معامله سودی بسیار به شما خواهد رسید. اگر چشم انتظار مسافری هستید به زودی با او دیدار خواهید کرد.شرایط و موقعیت های زندگی به شما روی آورده است و به خواست خداوند به آن ها خواهید رسید.

اگر(آ ج آ) آید

این فال به شما می گوید که هر چه در ذهن به آن می اندیشید به زودی عملی خواهد شد.آنچه که مهم است داشتن صبر در این راه می باشد به هیچ وجه عجله نکنید که در آن سودی جز پشیمانی و  نگرانی برای شما نخواهد بود.

این فال به شما توصیه می کند از انجام کار شری که در ذهن می پرورانید دوری کنید که سودی در آن نیست. با کسی دعوا نکنید و تا می توانید راز و اسرار خود را برای دیگران بازگو نکنید که بدخواهان زیادی دارید.

از انجام کارهایی که مطابق با خواست خداوند نیست دوری کنید تا از غم و غصه دور بمانید.

اگر(آ ب آ) آید

 ایمان و تقوا و عمل صالح خود را افزایش دهید و بسیار دعا کنید تا به آنچه که انتظار آن را می کشید و باعث خیر شماست به زودی برسید.خداوند متعال همواره ناظر بر اعمال و افکار شما است. آینده خوشی در انتظار شما است و به مراد دلتان خواهید رسید.

اگر(آ آ ب) آید

این فال نشان دهنده آن است که اگر دچار غم و اندوه و مریضی هستید امیدوار باشید که به زودی از شر آن رهایی خواهید یافت و سلامتی و قوای شما جان خواهد خواهد گرفت.

زندگی بر وفق مراد شما خواهد بود و از شغلتان سود و منفعت بالایی به شما خواهد رسید.

اگر قصد سفر دارید در آن برای شما خوشی و شادی خواهد بود. اگر در بین نزدیکانتان گرفتاری و مشکلی دارید به زودی برطرف خواهد شد.

این فال چوب به شما توصیه می کند تا در انجام کارهای خیر داوطلب باشید و از کارهای شر دوری گزینید.

اگر(ب آ ج) آید

این فال چوب نشان دهنده این است که اگر خواسته و نیازی دارید به زودی به آن خواهید رسید و در کارهایتان به لطف خداوند گشایشی حاصل خواهد شد‌.

اگر مشکل مالی دارید امیدوار باشید به زودی رفع خواهد شد و فرزندان خوش قدم و نیکوکار و خوش یمن خواهید داشت.

اگر(ب آ د) آید

این فال نشان دهنده طالع روشن شماست و به زودی به تمام خواسته هایتان خواهید رسید.

اگر قصد انجام معامله و خرید و فروش خانه ای را دارید به آن اقدام کنید که بسیار سود و منفعت در آن است.

اگر(آ آ آ) آید

این فال نشان دهنده آن است که به زودی گشایشی در کارهایتان اتفاق می افتد و به مراد دلتان می رسید. به زودی فرد جدیدی به خانواده شما افزوده خواهد شد که مایه برکت است.

این فال به شما توصیه می کند تا در کارهایتان با بزرگترها مشورت کنید و به خدواند توکل نمایید تا عاقبت خوشی در انتظار شما باشد. اسرارتان را به دیگران بازگو می کنید که بدخواهان زیادی دارید.

با توجه به نکات گفته شده تمامی این فال ها گونه ای احتمال و سرگرمی بوده و تنها خدواند حکیم قادر است که از اتفاقات آینده به طور حتم باخبر است.

 

 

فال چوب کبریت

فال حافظ